Bodrum İcra Avukatı

Bodrum İcra Avukatı

Bodrum İcra Avukatı

İçerik Haritası

Bodrum da İcra avukatı olarak alacağı veya borçlusu olduğunuz dosyalarla ilgili icra işlemlerini yürütmek amacıyla uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Bodrum icra avukatı olarak alacaklısı olduğunuz dosyalar için icra takibi hazırlama, işleme koyma, dosyaları takip işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yine Bodrum İcra avukatı olarak  dosyalarınıza  yapılan itirazların yetkili ve görevli mahkemede kaldırılması için dava açıp icra takibinin devamını ve alacağınıza ulaşmanız için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Bodrum İcra avukatı olarak kiracınızı tahliye etmek istiyorsanız ve elinizde tahliye taahhütnamesi varsa bunları da işleme koyarak kiracının tahliyesini sağlıyoruz.

Şayet dosyanın borçlusuysanız aleyhinizde açılan icra takiplerinin durdurulması için nasıl itiraz edilmesi gerektiği hususunda danışmanlık yaptığımız gibi doğrudan itirazları da gerçekleştiriyoruz.

Bodrum icra avukatı olarak icra hukuku ile ilgili her konuda yanınızdayız.

Bodrum ilçesinde avukatlık hizmeti veren ve sıkılıkla icra hukuku alanında  çalışan ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ  bu süreci müvekkilinin en yararına olacak şekilde tamamlamaktadır.

Bodrumda hizmet gösteren ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ İCRA  hukuku  ile ilgili birçok makale yazmış olup bu makalelere ÖZŞEKER HUKUK BÜROSU WEB sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bodrum icra  avukatı olarak yazdığımız makalelerin bir kısmı şu şekildedir;

KIYMETLİ EVRAK

BODRUM İCRA AVUKATI ADİ ORTAKLIKTA SORUMLULUK

İCRA DAİRESİ PROTESTO ÇEKİLDİĞİNİ İNCELER Mİ?

PROTESTO ÇEKİLMEYEN CİRANTALARA İLAMSIZ İCRA TAKİBİ

CİRANTALARA İCRA TAKİBİ NASIL YAPILIR?

TTK 714 BONO – PROTESTO 

İİİ 269/A VE İİK 36 

TEHİRİ İCRA İLE İLGİLİ YARGITAY KARARLARI

TAKİP TALEBİNDE BULUNMASI   GEREKENLER

 ZAMANAŞIMI DURMASI VE KESİLMESİ NE DEMEKTİR?

İSTİRDAT DAVASI NEDİR?

MENFİ TESPİT DAVASI

İLAMLI İCRA 

KESİNLEŞMESİ GEREKEN İLAMLAR

İLAMLI İCRA 

BORÇTAN KURTULMA DAVASI 

İHTİYATİ HACİZ

USULSÜZ TEBLİGAT

TEBLİGAT KİME YAPILIR?

HACİZ

 İCRA İFLAS HUKUKUNDA ŞİKAYET

Bodrum İcra Avukatı – İtirazın İptali Davası Nedir?

Muğla İli, Bodrum ilçesinde   avukatlık hizmeti veren  ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ  icra davaları ile sıklıkla ilgilenmektedir. Bodrum da Avukatlık Hizmeti veren ofisimize : 0530 434 48 48 -0536 930 52 60 telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.  

Bodrum da faaliyet gösteren ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ icra hukuku ile ilgili olarak kafanıza takılan her türlü soruyu aydınlatacak ve bu zorlu süreçte  sizin haklarınızı koruyarak yanınızda olacaktır.

Bodrum ilçesinde faaliyet gösteren ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZUN icra davalarında uzman avukatları;

Avukat SEVİN ÖZŞEKER KARABUDAK’a 0530 434 48 48

Avukat Derin ÖZŞEKER’e 0536 930 52 60 numaralı telefonlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÖZŞEKER HUKUK BÜROSU daha çok Bodrum İlçesindeki icra davaları ile ilgilenmekle birlikte şehir dışındaki icra davalarınızla da ilgilenebilir. Detaylı bilgi için  Bodrum da Avukatlık Hizmeti veren ofisimize : 0530 434 48 48 -0536 930 52 60 telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.  

Web sitesi içerisindeki tüm makale ve içeriklerin telif hakkı Avukat Sevin Özşeker Karabudak’a ve Av. Derin Özşeker ‘e  aittir. Web Sitesi içerisinde paylaştığımız genel hukuki bilgiler ve yargıtay kararlarının kullanılması halinde oluşabilecek mağduriyetlerden tarafımız hiçbir sorumluluk almamaktadır.  Bu web sitesindeki makale ve içeriklerin izinsiz olarak başka sev sitelerinde paylaşılması ve kullanılması halinde   cezai işlem yapılacaktır. Yazılar bilgi vermek amacı ile paylaşılmakta olup konu ile ilgili  avukattan ofisinden danışmanlık alınması gerekmektedir. Her konu kendi içerisinde farklıdır. Yazıların kullanılmasından kaynaklı mağduriyetten tarafımız sorumluluk almamaktadır. Hukuk büromuz Muğla İli  Bodrum İlçesinde  avukatlık hizmeti vermektedir. Bodrum’da Sözleşme Avukatı, Bodrum Kira Avukatı, Bodrum Boşanma Avukatı, Bodrum Ceza Avukatı, Bodrum Yabancılar Hukuku, Bodrum İcra avukatı ,olarak    ve birçok konuda   görev yapmaktayız. Genellikle Bodrum’daki uyuşmazlıklarla ilgili davalara bakılmaktadır. Bodrum Avukatları olarak Muğla Barosuna bağlı avukatlarız.  Ayrıntılı bilgi için 0530 434 48 48 – 0536 930 52 60

Avukat Sevin ÖZŞEKER

Avukat Sevin ÖZŞEKER

Özşeker Hukuk Bürosu, Muğla’da Av. Sevin Özşeker Karabudak tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müvekkillerinin hukuki problemlerine kısa zamanda yaratıcı ve etkili çözümler üretmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Arama Yapın

Yardıma İhtiyacınız Var mı?

Hukuk Büromuzun bir diğer önemli özelliği de dürüstlük ve şeffaflıktır.

Hukuk Hizmetleri İçin Arayın

0530 434 4848

Mail Address

avsevinozseker@gmail.com