Bodrum Ceza Avukatı

Bodrum Ceza Hukuku

Bodrum Ceza Avukatı

İçerik Haritası

Bodrum da Ceza Avukatlığı yapan Özşeker Hukuk Bürosu olarak  mağduru  ve/veya şüphelisi olduğunuz ceza dosyalarında profesyonel kadrosu ile sizin yanınızda yer almakta, haklarınızı korumak ve geliştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Muğla İli, Bodrum ilçesinde   avukatlık hizmeti veren  ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ  ceza  davaları ile sıklıkla ilgilenmektedir. Bodrum da Avukatlık Hizmeti veren ofisimize : 0530 434 48 48 -0536 930 52 60 telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.  

Bodrum Ceza avukatı olarak , müvekkillerimizle olan anlaşmamız doğrultusunda soruşturma evresi dediğimiz savcılık aşamasında, gerek kolluk gerekse de savcılık ifadelerine müvekkillerimizi hazırlamakta ve onlarla birlikte ifadelere katılmaktayız.

Bodrum Ceza avukatı olarak müvekkillerimizle olan anlaşmamız ve talepleri üzerine cezaevi ziyaretleri ve görüşmelerine katılmakta, müvekkillerin aileleri ile olan iletişimin, sağlıklı , düzenli ve ulaşılabilir hale getirmek için yasal prosedürler hakkında müvekkillerimizin ailelerine destek olmaktayız. Daha fazla bilgi için  Muğla İli, Bodrum ilçesinde Avukatlık Hizmeti veren Özşeker Hukuk Büromuzu arayabilirsiniz. Bodrum da Avukatlık Hizmeti veren ofisimize : 0530 434 48 48 -0536 930 52 60 telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.  

Bodrum da Ceza Avukatlığı yapan ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ , müvekkillerimizle olan anlaşma doğrultusunda dosyaların kovuşturma evresinde delilerin yönetimi, sunulması, duruşma takibi, savunma dilekçeleri, dosyanın üst mahkemeye taşınması halinde bunların takibi işi ile ilgilenmektedir. Özetle Muğla İli, Bodrum ilçesinde   avukatlık hizmeti veren  ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ  ceza davaları ile ilgili süreci en ince ayrıntısına kadar profesyonel ve pragmatik bakış açısıyla yönetmektedir.

Bodrum ilçesinde   avukatlık hizmeti veren  ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ mağduru olduğunuz dosyalarla ilgili gerek şikayet safhasında gerekse dava safhasında sizinle birlikte hareket ederek, delilleri toplamakta, duruşmalara katılmakta mağduru olduğunuz suçla ilgili sanığın en üst seviyeden ceza alması için gerekli tüm çalışmaları titizlik ve profesyonelce sürdürmektedir.

Bodrum da Ceza Avukatlığı yapan Özşeker Hukuk Büromuz;

-GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI

-UYUŞTURUCU VE UYARICI MADDE İMAL VE TİCARETİ

-UYUŞTURUCU VE UYARICI MADDE KULLANMA, BULUNDURMA 

-YAĞMA

-HIRSIZLIK

-CİNSEL SALDIRI

-CİNSEL İSTİSMAR

-EVRAKTA SAHTECİLİK

-SUÇA SÜRÜKLENEN ÇOCUK

-KASTEN YARALAMA

-TEŞEBBÜSLE YARALAMA

-KASTEN ADAM ÖLDÜRME

-TEŞEBBÜSLE ADAM ÖLDÜRME

-TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

-HAKARET

-TEHDİT

-YAĞMA

-BAHİS VE ŞANŞ OYUNLARI OYNANMASINA ARACILIK ETME

Ve diğer tüm suçlarla ilgilenmekte mağduru veya şüphelisi olduğunuz dosyalarla ilgili detaylı danışmanlık hizmeti vermekte ve süreci yönetmektedir. Daha fazla bilgi için  Muğla İli, Bodrum ilçesinde Avukatlık Hizmeti veren Özşeker Hukuk Büromuzu arayabilirsiniz. Bodrum da Avukatlık Hizmeti veren ofisimize : 0530 434 48 48 -0536 930 52 60 telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. 

Bodrumda hizmet gösteren ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ CEZA DAVALARI ile ilgili birçok makale yazmış olup bu makalelere ÖZŞEKER HUKUK BÜROSU WEB sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bodrum ceza avukatı olarak yazdığımız makalelerin bir kısmı şu şekildedir;

YAĞMA SUÇU YARGITAY KARARI

  BAHİS OYNAMAK OYNATMAK SUÇ MU?

UYUŞTURUCU MADDE KULLANMAK VEYA BULUNDURMAK SUÇ MU?

ADLİ PARA CEZASI NEREYE  VE NASIL ÖDENİR?

İDDİANAME

TÜRK CEZA HUKUKUNDA CEZALARIN ÖZELLİKLERİ VE İLKELERİ

HAKARET SUÇUNDA ALENİYET

HAKSIZ TAHRİK

HÜKMÜN AÇIKLANMASININ GERİ BIRAKILMASI VE HAPİS CEZASININ ERTELENMESİ  

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE ATMA SUÇU

  TCK MADDE 105 CİNSEL TACİZ

TAKSİRLE YARALAMA SUÇU (TCK 89)

TCK 58 CEZA HUKUKUNDA TEKERRÜR

Ceza Hukukunda Uzlaşma CMK M.253

Bodrum Ceza Avukatı – Basit Yargılama Usulü Nedir?

Bodrum Ceza Avukatı – SERİ MUHAKEME USULÜ NEDİR ?

Bodrum Ceza Avukatı – Meşru Müdafaa Nedir?

Bodrum Ceza Avukatı -ADLİ KONTROL NEDİR?

BODRUM CEZA AVUKATI HAKARET SUÇU NEDİR?

BODRUM CEZA AVUKATI KİŞİLERİN HUZUR VE SÜKUNUNU BOZMA SUÇU   (TCK 123)

Bodrum Ceza Avukatı – Basit Yargılama Usulü Nedir?

Bodrum Ceza Avukatı – HÜKMÜN AÇIKLANMASININ GERİ BIRAKILMASI NEDİR?

TEŞEBBÜS NEDİR ? TEŞEBBÜSÜN ŞARTLARI NELERDİR?

MEŞRU MÜDAFAA NEDİR? MEŞRU MÜDAFAA (SAVUNMA) ŞARTLARI NELERDİR?

Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması (HAGB) Nedir

ÖZŞEKER HUKUK BÜROSU daha çok Bodrum İlçesindeki  ceza davaları ile ilgilenmekle birlikte şehir dışındaki ceza davalarınızla da ilgilenebilir. Detaylı bilgi için  Bodrum da Avukatlık Hizmeti veren ofisimize : 0530 434 48 48 -0536 930 52 60 telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.  Web sitesi içerisindeki tüm makale ve içeriklerin telif hakkı Avukat Sevin Özşeker Karabudak’a ve Av. Derin Özşeker ‘e  aittir. Web Sitesi içerisinde paylaştığımız genel hukuki bilgiler ve yargıtay kararlarının kullanılması halinde oluşabilecek mağduriyetlerden tarafımız hiçbir sorumluluk almamaktadır.  Bu web sitesindeki makale ve içeriklerin izinsiz olarak başka sev sitelerinde paylaşılması ve kullanılması halinde   cezai işlem yapılacaktır. Yazılar bilgi vermek amacı ile paylaşılmakta olup konu ile ilgili  avukattan ofisinden danışmanlık alınması gerekmektedir. Her konu kendi içerisinde farklıdır. Yazıların kullanılmasından kaynaklı mağduriyetten tarafımız sorumluluk almamaktadır. Hukuk büromuz Muğla İli  Bodrum İlçesinde  avukatlık hizmeti vermektedir. Bodrum’da Sözleşme Avukatı, Bodrum Kira Avukatı, Bodrum Boşanma Avukatı, Bodrum Ceza Avukatı, Bodrum Yabancılar Hukuku, Bodrum İcra avukatı ,olarak    ve birçok konuda   görev yapmaktayız. Genellikle Bodrum’daki uyuşmazlıklarla ilgili davalara bakılmaktadır. Bodrum Avukatları olarak Muğla Barosuna bağlı avukatlarız.  Ayrıntılı bilgi için 0530 434 48 48 – 0536 930 52 60

Avukat Sevin ÖZŞEKER

Avukat Sevin ÖZŞEKER

Özşeker Hukuk Bürosu, Muğla’da Av. Sevin Özşeker Karabudak tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müvekkillerinin hukuki problemlerine kısa zamanda yaratıcı ve etkili çözümler üretmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Arama Yapın

Yardıma İhtiyacınız Var mı?

Hukuk Büromuzun bir diğer önemli özelliği de dürüstlük ve şeffaflıktır.

Hukuk Hizmetleri İçin Arayın

0530 434 4848

Mail Address

avsevinozseker@gmail.com