Bodrum Ceza Avukatı Olarak Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz ?

Bodrum Ceza Avukatı Olarak Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz ?

Bodrum Ceza Avukatı Olarak Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz ?

İçerik Haritası

BODRUM CEZA AVUKATI OLARAK ;
MAĞDURU OLDUĞUNUZ DOSYALARDA
BODRUM CEZA AVUKATI OLARAK ;
ŞÜPHELİSİ OLDUĞUNUZ DOSYALARDA
1-ŞİKAYET DİLEKÇESİ HAZIRLAMA VE BAŞVURU1-KOLLUK VE SAVCLILIK İFADELERİNE HAZIRLIK VE KATILMA
2-SORUŞTURMA EVRESİ TAKİBİ2-SORUŞTURMA EVRESİ TAKİBİ
3-DELİLLERİN SUNULMASI VE YÖNETİMİ3-DELİLLERİN SUNULMASI VE YÖNETİMİ
4-DİLEKÇELER AŞAMASI4-SAVUNMA DİLEKÇELERİ
5-KOVUŞTURMA EVRESİNDE DELİLLERİN DİNLETİLMESİ VE SUNULMASI5-KOVUŞTURMA EVRESİNDE  DELİLLERİN YÖNETİMİ
6-DURUŞMA TAKİP6-DURUŞMA TAKİP
7-KOVUŞTURMA EVRESİ DİLEKÇELERİ7-KOVUŞTURMA AŞAMASI DİLEKÇELERİ
8-DOSYANIN ÜST MAHKEMEYE TAŞINMASI HALİNDE TAKİP 8-TUTUKLI YARGILANMA HALİNDE CEZAEVİ GÖRÜŞMELERİ, TUTUKSUZ YARGILANMA BAŞVURULARI,
9-TUTUKLU YARGILANMA HALİNDE AİLE İLE İLETİŞİM
10-DOSYANIN ÜST MAHKEMEYE TAŞINMASI HALİNDE TAKİP

Bodrum da Ceza Avukatlığı yapan Özşeker Hukuk Bürosu olarak  mağduru  ve/veya şüphelisi olduğunuz ceza dosyalarında profesyonel kadrosu ile sizin yanınızda yer almakta, haklarınızı korumak ve geliştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Bodrum Ceza avukatı olarak , müvekkillerimizle olan anlaşmamız doğrultusunda soruşturma evresi dediğimiz savcılık aşamasında, gerek kolluk gerekse de savcılık ifadelerine müvekkillerimizi hazırlamakta ve onlarla birlikte ifadelere katılmaktayız.

Bodrum Ceza avukatı olarak müvekkillerimizle olan anlaşmamız ve talepleri üzerine cezaevi ziyaretleri ve görüşmelerine katılmakta, müvekkillerin aileleri ile olan iletişimin, sağlıklı , düzenli ve ulaşılabilir hale getirmek için yasal prosedürler hakkında müvekkillerimizin ailelerine destek olmaktayız. Daha fazla bilgi için  Muğla İli, Bodrum ilçesinde Avukatlık Hizmeti veren Özşeker Hukuk Büromuzu arayabilirsiniz. Bodrum da Avukatlık Hizmeti veren ofisimize : 0530 434 48 48 -0536 930 52 60 telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.  

Bodrum da Ceza Avukatlığı yapan ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ , müvekkillerimizle olan anlaşma doğrultusunda dosyaların kovuşturma evresinde delilerin yönetimi, sunulması, duruşma takibi, savunma dilekçeleri, dosyanın üst mahkemeye taşınması halinde bunların takibi işi ile ilgilenmektedir. Özetle Muğla İli, Bodrum ilçesinde   avukatlık hizmeti veren  ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ  ceza davaları ile ilgili süreci en ince ayrıntısına kadar profesyonel ve pragmatik bakış açısıyla yönetmektedir.

Bodrum ilçesinde   avukatlık hizmeti veren  ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ mağduru olduğunuz dosyalarla ilgili gerek şikayet safhasında gerekse dava safhasında sizinle birlikte hareket ederek, delilleri toplamakta, duruşmalara katılmakta mağduru olduğunuz suçla ilgili sanığın en üst seviyeden ceza alması için gerekli tüm çalışmaları titizlik ve profesyonelce sürdürmektedir.

Bodrumda hizmet gösteren ÖZŞEKER HUKUK BÜROMUZ CEZA DAVALARI ile ilgili birçok makale yazmış olup bu makalelere ÖZŞEKER HUKUK BÜROSU WEB sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazmış olduğumuz ceza davası ile ilgili olan makalelerimizi BODRUM CEZA AVUKATI başlıklı yazımızda da değinmiştik. Dilerseniz okuyabilirsiniz. 

Web sitesi içerisindeki tüm makale ve içeriklerin telif hakkı Avukat Sevin Özşeker Karabudak’a ve Av. Derin Özşeker ‘e  aittir. Web Sitesi içerisinde paylaştığımız genel hukuki bilgiler ve yargıtay kararlarının kullanılması halinde oluşabilecek mağduriyetlerden tarafımız hiçbir sorumluluk almamaktadır.  Bu web sitesindeki makale ve içeriklerin izinsiz olarak başka sev sitelerinde paylaşılması ve kullanılması halinde   cezai işlem yapılacaktır. Yazılar bilgi vermek amacı ile paylaşılmakta olup konu ile ilgili  avukattan ofisinden danışmanlık alınması gerekmektedir. Her konu kendi içerisinde farklıdır. Yazıların kullanılmasından kaynaklı mağduriyetten tarafımız sorumluluk almamaktadır. Hukuk büromuz Muğla İli  Bodrum İlçesinde  avukatlık hizmeti vermektedir. Bodrum’da Sözleşme Avukatı, Bodrum Kira Avukatı, Bodrum Boşanma Avukatı, Bodrum Ceza Avukatı, Bodrum Yabancılar Hukuku, Bodrum İcra avukatı ,olarak    ve birçok konuda   görev yapmaktayız. Genellikle Bodrum’daki uyuşmazlıklarla ilgili davalara bakılmaktadır. Bodrum Avukatları olarak Muğla Barosuna bağlı avukatlarız.  Ayrıntılı bilgi için 0530 434 48 48 – 0536 930 52 60

Avukat Sevin ÖZŞEKER

Avukat Sevin ÖZŞEKER

Özşeker Hukuk Bürosu, Muğla’da Av. Sevin Özşeker Karabudak tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müvekkillerinin hukuki problemlerine kısa zamanda yaratıcı ve etkili çözümler üretmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Arama Yapın

Yardıma İhtiyacınız Var mı?

Hukuk Büromuzun bir diğer önemli özelliği de dürüstlük ve şeffaflıktır.

Hukuk Hizmetleri İçin Arayın

0530 434 4848

Mail Address

avsevinozseker@gmail.com